Jdi na obsah Jdi na menu
 


Magie lásky

8. 4. 2007

Magie lásky

 

Pokud někdo vůči vám nepociťuje vůbec nic, žádné chvění, nepomůže žádný rituál na světě! Rituály lásky mohou jen zesílit už existující, možná ještě příliš slabé nebo ochablé vibrace!

 

 

Rituál pro osvěžení lásky s loutkami

 

· Když cítíte, že vaše láska s partnerem pomalu slábne a/nebo se od sebe vzdalujete stále více.

· Rituál vykonávejte nejlépe v pátek nebo ve středu za přibývajícího měsíce anebo za úplňku.

 

zhotovte loutky (z vosku, hlíny, těsta či slámy), které budou odpovídat oběma partnerům. Můžete na loutkách vyznačit astrologická znamení. Na mužskou loutku přilepte vlasy partnera a na ženskou pár vašich vlasů. Uzavřete magický kruh a ponořte se do meditativní nálady a vysílejte do loutek všechnu svou energii. Intenzivně si představujte, že ztělesňují vás dva a vysílejte hluboké přání, abyste zůstali spolu. Pak obě loutky při úplňku zakopejte na nějakém hezkém romantickém místě, v blízkosti stromu, který nese plody. Nejlepší je třešeň. Tento rituál vnáší do vztahu mnoho nové a spojující energie. Pozor: loutky musí být zakopány na takovém místě, aby je náhodou nikdo nevyhrabal někdo cizí. To by bylo velmi škodlivé!

Pozn.: rituál je vhodný pro osoby v magii pokročilejší a s vlastním ovocným sadem:-)

 

 

 

 

 

 

Přivábení lásky nebo milence

 

Theliel je andělem lásky, který se v rituální andělské magii zpravidla vyvolává k přivábení milence, a mnoho mágu se pokoušelo využít jeho pomoci k tomu, aby získali objekt své touhy. Theliel však nemůže lidi ovlivňovat proti jejich vůli nebo se vměšovat do osudů jiných lidí.

 

Pokud si přejete přitáhnout někoho konkrétního a získat jeho lásku, pomůže vám Theliel navodit nejlepší příležitosti, při nichž mezi vámi může přeskočit vzájemná jiskra.

 

Pokud si přejete přivábit do svého života lásku jako takovou a nepřemýšlíte o žádném konkrétním kandidátovi, pak se můžete na Theliela spolehnout, že vám přivede někoho, kdo v této oblasti vaše potřeby uspokojí nejlépe.

 

Tato osoba se k vám bude hodit takovým způsobem, který nemusí být na první pohled patrný.

Theliel je jedním z andělů Venuše, takže se nejlépe vyvolává v pátek, přednostně za dorůstající Luny a ideálně za východu slunce. Odříkejte tuto motlitbu ve směru čtyř světových stran, začněte na východě a pokračujte ve směru hodinových ručiček.

 

Ve jménu Všemocného Stvořitele veškerenstva,

Tě vzývám, velký anděli Thelieli, princi lásky,

Abys do mého života dovedl vhodného milého / vhodnou milou

Někoho, s kým moje láska bude růst,

Abych já mohl/a růst blízko této Božské lásky,

Jež je zdrojem a osudem mého bytí.

Děkuji Ti a ctím Tě za vyslyšení mého přání,

A to ve jméno Všemocného.

 

Francis Melville

 

 

 

Wiccanský rituál pro získání lásky (nejde o připoutání)

 

položte na oltář kotlík mezi dvěma růžovými svíčkami. do kotlíku postavte fuchsiově červenou svíčku. zapalte kuřidlo lásky a růžové svíčky. Třikrát zaťukejte hůlkou na kotlík. Říkejte:

 

hledám jeho/ji a taky ho/ji najdu.

Přiveď ho/ji a upoutej ho/ji.

Nechť srdce srdci patří.

Jak pravím, tak ať se stane.

 

Znovu třikrát zaťukejte hůlkou na kotlík. rozsviťte fuchsiově červenou svíčku, abyste uspíšili účinek kouzla. Tato magie se nejlépe vykonává za dorůstajícího měsíce.

 

D.J. Conway

 

 

 

Další wiccanský rituál od D. J. Conway - čarování za dokonalou lásku

 

v tabulkách korespondencí projdete seznam božstev lásky, abyste zjistili, jaké pomůcky potřebujete. naplánujte si tento rituál na úplněk. Oltář umístěte tak, abyste stáli čelem k západu, což je směr, který je spojován s vodou.

 

Zakryjte oltář zelenou nebo růžovou látkou a sami se pokud možno oblečte do těchto barev. v kadidelnici zapalte dřevěné uhlí a nasypte na ně kuřidlo lásky s okvětnými lístky růže a květy černého bezu (pozn. Nimue: budou stačit růžové vonné tyčinky). Na oba konce oltáře postavte zapálenou růžovou svíčku a do středu, vedle rozsvícené fuchsiově červené svíčky, umístěte obrázek či sošku kočky nebo holubice. Do středu postavte i kotlík s nerozsvícenou růžovou svíčkou uvnitř. okolo kotlíku nasypte směs ze stejného dílu růžových okvětních plátků, řebříčků a tymiánu. Na kruh z bylin rozmístěte své zelené kameny, dále kámen bílý, měsíční kámen a magnetovec. Pak hůlkou vykreslete kolem oltáře a pracovní oblasti magický kruh.

Rituálním nožem vyryjte svá přání do svíčky v kotlíku. Potřete ji růžovým olejem (pozn. Nimue: pravý růžový olej je velmi drahý, bude stačit palmarosa, či růžové dřevo). Prostřednictvím rukou "napojte" tuto svíčku svými přáními a rozsviťte ji:

 

Svíčko mocná, svíčko síly,

splň má přání této noci.

Nechť síla proudí z plamene této svíce

a splní přání mého srdce.

Má slova mají váhu, vítězství bude dosaženo.

Tak pravím. Kouzlo dokonáno jest.

 

Nasypte špetku zázvoru na oltář pro živly Vody a říkejte:

 

Dítka Vody, tvorečkové světla,

připojte se k mému čarování této noci.

Nechť Matka/Otec nařídí, aby se ocitl/a v mém srdci.

Spoj nás, abychom se neodloučili.

 

Pozdvihněte ruce a otevřte božstvu své srdce. Promlouvejte v duchu k bohu/bohyni a vysvětlete jim svou potřebu opravdové lásky. Nezapomeňte, že k tomu, abyste získali dokonalou lásku, musíte ji taky pociťovat. To se týká jak mužů, tak žen.

 

Na konci rituálu řekněte:

 

Požehnání všem, kdož mi přišli pomoci.

Tak bylo dohodnuto mezi přáteli.

 

Sfoukněte svíčky na koncích oltáře a nechejte fuchsiově červenou svíčku a tu, která stojí v kotlíku, aby dohořely. Nasypte byliny z kruhu na zem jakožto obětinu duchům přírody nebo je nasypte do plátěného pytlíčku, odneste je obětujte je živlům při nejbližším úplňku
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Knihy i magii lásky

(Noira, 24. 7. 2010 14:25)

Nejlepší česky je Egyptská magie lásky, pak jedna od Edain Mc Coy na název si nevzpomenu a anglicky určitě Vodou Love Magic - Milostná magie woodoo... http://www.carovnezrcadlo.cz/vudu/vodou-love-magic-kenaz-filan

kouzlo na lasku

(niki, 6. 3. 2010 14:50)

kouzlo na lasku- chci se podelit o zkusenost, mam kozulo na touhu na myho pritele., poradne se utuzil nas vztah.proste chce byt jen semnou,touzi po me! koupila jsem si ho od jedne pani,dostala jsem navod. staci jen fotka pritele, prej to jde i na kluka,se kterym nejsi jeste,sice to neco stalo ale stoji to za to! :-) jsem moc rada ze neco funguje a magie neni vymysl lidi alena.velecka@email.cz

RE:Andělé

(tresen5, 11. 12. 2007 16:49)

Ahoj hele ja nemam nic proti tvymu nazoru,ale tohle nema byt clank aby sme se modlili k andelum..kdyz nekdo veri na andeli tak vetsinou veri i na boha a k bohu se taky modli..andeli jen prosi o pomoc..to neznamena ze kdyz veris na andeli prestanes myslet na to ze existuje buh a budes se zabyvat jenom andelama..kazdej ma jinej nazor na andeli na boha i na satana atd..takze te prosim pro priste..neprosazuj tu svuj nazor tak vehementně ano??nezakazuju nikomu rict svuj nazor ale tohle je tak trosicku vnucovani vis??hlavne se prosim neuraz jo??nemyslim to zle...tak ale i presto ti dekuju za nazor a za komentar..ahoj:)

RE:l.a.s.k.a.

(tresen5, 11. 12. 2007 16:35)

Ahoj tak to ti moc gratuluju!!:)

Andělé

(Blanka (e-mail: maninilla@seznam.cz), 10. 12. 2007 13:02)

Dobrý den, musím vám všem něco důležitého říci: andělé, ke kterým se obracíte NEJSOU andělé, kteří jsou v nebesích!!! Určitě jste už někdy slyšeli o padlých andělech, jedním z nich je i satan. Zní to možná velice neuvěřitelně a zavání to i fanatismem, ale je to tak, satan byl kdysi nejkrásnějším andělem, ale sláva mu stoupla do hlavy a on se vzbouřil proti Bohu a odmítl uznat jeho Syna, Pána Ježíše. Na svou stranu "přetáhl" mnoho dalších andělů. Začala válka v nebi, Bůh se svým Synem vyhráli a Lucifer (tak se satan jmenoval, než byl vyhoštěn z Nebe, znamená to Světlonoš) musel odejít.
To satana rozlítilo a jeho nenávist k Bohu, Panu Ježíši a Božím zákonům vzrostla natolik, že už se neobával o svou existenci. Svým přívržencům řekl, že on bude s Bohem a Ježíšem válčit a zvítězí.
Tak to všechno začalo.
Snažně vás všechny prosím, abyste si uvědomili, že satanovým cílem není, aby z hodných lidí udělal zlé, ale aby je odvrátil od víry v Boha a Pána Ježíše!!!!! A to se mu tady povedlo!!! Prosím vás, uvědomte si to zavčasu, kdy je ještě možnost dát se tou správnou cestou!!!
Mluvím tady z vlastní zkušenosti, i já jsem se dala stáhnout satanem a uvěřila jsem v anděly... Stejně jako vy. A andělská magie opravdu funguje, ale jejím smyslem je, abyste se modlili k andělům a ne k Bohu!!! A to není správné!!! Nakoukněte prosím do knihy, ve které je pravda, totiž do Bible.
Apoštol Pavel ve svých listech píše (Koloským 2, 18; ČEP): "Ať vám neupírá podíl na vykoupení nikdo, kdo si libuje v poníženosti a uctívání andělů..."
Snažně vás všechny prosím, odvraťte se od jisté smrti!!!
Toto nejsou andělé Boží, ale padlí andělé, kteří byli vykázáni z nebe spolu se satanem! Vše je to jenom klam, jak vás odpoutat od Boha a jeho nesmírné lásky k vám. Velmi vás všechny miluje a přeje si, ať se k němu vrátíte. Věřte mi prosím... I já prožívala to, co vy, také jsem se zapletla se satanovými anděly, ale to už je pryč, našla jsem si lepší partu, která mi pomůže k životu a ne ke smrti.
A pokud jsem vás ještě doteď nepřesvědčila, přečtěte si prosím knížku od Rogera J. Morneaua Cesta do nadpřirozeného světa. Poznáte v ní, stejně jako já, jaké satan používá praktiky a že se to do všech detailů shoduje s vaší vírou v anděly. Je to tenounká knížečka formátu A5.
Prosím, zkuste si ji někde půjčit a jeden večer se s ní posaďte do křesla, přečtěte si ji a zamyslete se.
Přeji vám všem spoustu Božího požehnání a ať vám Pán Ježíš pomůže najít tu správnou cestu. Není dlážděná úspěchem v práci, ani bezstarostným životem ve finančním zajištění, není široká, ale velice úzká. Avšak, když uvěříte v Pána Boha a Pána Ježíše, budou vás celou cestu provázet a pomohou vám překonat všechny satanovy nástrahy a léčky, protože Oni jsou mocnější než on. satan má před Bohem a Ježíšem strach, při vyslovení jeho jména uteče a všichni jeho padlí andělé s ním.
Zamyslete se nad tím, než zase budete prosit o pomoc anděly. Není snad lepší, když máte nějaký problém jít přímo k Nejvyššímu?

l.a.s.k.a.

(petra, 7. 9. 2007 14:15)

on si mě vzal